Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności. 

Zamknij komunikat
 
A A A

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Przeciw Przemocy w Rodzinie, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Krakowie. Konferencja adresowana jest do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. PARPA zdaje sobie sprawę z faktu, że przemoc wobec dzieci stosują często osoby, które nie radzą sobie z wyzwaniem, jakim jest rodzicielstwo lub/i nie znają alternatywnych sposobów radzenia sobie z emocjami, jakie mogą pojawić się w procesie wychowania dzieci: złością, bezradnością, frustracją, agresją. Tymczasem prawidłowa więź między rodzicem i dzieckiem jest jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój i funkcjonowanie dziecka oraz stanowi jeden z głównych elementów profilaktyki przemocy.

Podczas konferencji zaproponujemy Państwu wykłady i zajęcia seminaryjno-warsztatowe dotyczące przeciwdziałania przemocy wobec dziecka, wychowania bez przemocy oraz diagnozy działań i procedur służących ochronie dzieci przed krzywdzeniem, a także przedstawimy metody pracy w ww. obszarach.

Konferencja rozpocznie się 7 czerwca br. o godz. 12.30, a zakończy 9 czerwca br. o godz. 13.00.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. Pozostałe koszty związane z udziałem uczestników w konferencji i pobytem w hotelu ponosić będzie PARPA.

więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: http://parpa.pl/index.php/aktualnosci/1070-xxi-konferencja-przeciw-przemocy-w-rodzinie

Slide background